Euforia Festiwal 2018

Euforia Family, Euforia Festivals oraz Euforia Bookings zapraszają na 14 edycję Euforia Festival. Dla tysięcy klubowiczów jest to obowiązkowa data w kalendarzu letnich eventów i kolejny Euforyczny weekend nad przepięknym jeziorem Dominickim w Boszkowie.

  • Od: 7 lipca 2018 Do: 8 lipca 2018
  • Start o: 19:00 Koniec o: 06:00
  • Plaża główna Boszkowo-Letnisko
  • Woj. Wielkopolskie Poland

http://euforiafestivals.pl/mevents/euforia-festival-2018/

http://portalimprezowy.pl/euforia-festival-2018/

Boszkowo Disco

W sprzedaży  bilety na Kocham Disco Festival 2018, który odbędzie się 21 lipca na plaży w Boszkowie nad jeziorem Dominickim – zaprasza Ośrodek Oliwia.

To będzie największy festiwal Disco w Wielkopolsce! Największe letnie wydarzenie disco w zachodniej Polsce nadchodzi wielkimi krokami, nie może zabraknąć Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół! Plaża, woda, zabawa, piękne dziewczyny i hity disco!Na scenie w Boszkowie pojawią się największe gwiazdy disco i ich najpopularniejsze hity!!!Wystąpią między innymi: Mario Bischini („Macarena”, „Niezapomniana”, „Ty i Ja”), Playboys („Lejde”, „Wyśmienicie”, „Zwariowałem”), Łobuzy („Ona czuje we mnie piniądz”, „Dla Ciebie kupie se spodnie”, „Łobuz kocha najbardziej”), Long&Junior („Kolorowa sukienka”, „Tańcz, Tańcz, Tańcz”, „Bądź moją królową”) i inni.

Nie może Cię tam zabraknąć- bądź tam razem z nami! Imprezę poprowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska.

Klub Na Fali

Kompleks obejmuje jedyny w Boszkowie klub nocny, ogródek z barem czynnym 24h na dobę oraz najpyszniejszym kebabem w Boszkowie i okolicy. Otwarty do ostatniego klienta.

Szukasz miejsca do relaksu to odpoczniesz w naszej strefie chilloutu. Piasek pod stopami, meble z palet, wygodne poduchy i parasole nad głową, to właśnie Plaża na Fali.

 

więcej na http://klubnafali.pl/